PRIMARIA COMUNEI VISANI

UAT VISANI

NR. 4990/09.11.2017

ANUNT

UAT VISANI  anunta publicul interesat asupra luarii deciziei etapei de incadrare de catre APM Braila : proiectul ,,Reabilitarea retelei de strazi din comuna Visani , judetul Braila "  , propus a fi amplasat in judetul Braila , comuna Visani , nu necesita parcurgerea celorlalte etape ale procedurilor de evaluare a impactului asupra mediului si de evaluare adecvata .

Proiectul deciziei de incadrare si motivele care o fundamenteaza pot fi consultate la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului Braila - mun. Braila , Bd. Independentei , nr. 16 , bl. B5 in zilele lucratoare intre orele 9.00-13.00 , precum si la urmatoarea adresa de internet :www.anpm.ro- sectiunea Reglementari/Acordul de mediu/drafturi acte reglementare .

Observatiile publicului se primesc zilnic la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului Braila .

Publicul interesat poate inainta comentarii / observatii la proiectul deciziei de oncadrare in termen de 5 zile de la data publicarii prezentului anunt , pana la data de 14 nov. 2017 .

PRIMAR,

ING. CARAMAN NEAGU